signalizacija

Pagrindiniai apsaugos signalizacijos komponentai

Pagrindinis įrenginys  – centralė, tai elektonikos komponentų plokštė. Dažniausiai centralė montuojama rakinamoje dėžutėje, kuri turi būti patalpinta viešai nematomoje vietoje. Centralė veikia kaip smegenys, gavusi signalą iš kažkurio jutiklio siunčia signalą sirenai, kad ji suveiktų pranešdama, jog kažkas negerai.

Kita labai svarbi sudedamoji dalis judesio jutikliai, kurie reaguodami į šilumos pokytį fiksuoja tam tikroje zonoje esančių objektų judesį. Kiek jų reikės priklauso nuo bute esančių kambarių skaičiaus. Dviejų kambarių butui pakanka dviejų judesio jutiklių. Taip pat pagal poreikius dar galite pasirinkti dūmų, dujų nuotekio, temperatūros, vandens ir kombinuotus judesio jutiklius. Kombinuoti judesio jutikliai papildomai reaguoja į stiklo dūžius, smūgius ir gali turėti antimasking funkciją.

DAUGIAU

Elektros darbai Kaune

Elektrikas Kaune

Atliekame elektros instaliacijos montavimo darbus įvairios paskirties objektuose, gyvenamuose namuose, administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties patalpose, daugiabučiuose namuose, kaimo turizmo sodybose, viešbučiuose ir pan. Montuojame elektros instaliacija apšvietimui, kištukinių lizdų grandinėms, jėgos paskirstymo grandinėms. Montuojame paskirstymo skydus, jungiklius, kištukinius lizdus, šviestuvus ir visa kita būtina įranga reikalinga saugiam, patogiam ir patikimam elektros instaliacijos eksploatavimui užtikrinti. Tai pat atliekame ir instaliacijos remonto darbus. Visada atliktiems darbams suteikiame garantiją. Konsultuojame energetikos klausimais, atliekame energetinį auditą bei elektros ūkio priežiūrą.

Dirbame Kaune ir Kauno rajone.

DOMINA PASLAUGA? SUSISIEKITE SU MUMIS

signalizacija namui

Signalizacija namui

Apsaugos įrengimas – jūsų pirmasis žingsnis siekiant apsaugoti savo turtą nuo ilgapirščių! Bent minimalios signalizacijos įrengimas jūsų patalpose žymiai sumažins vagystės tikimybę. Jei signalizacija derinama su kitomis apsaugos priemonėmis – video apsauga, gera kaimynyste ir pan. – pasiekiami puikūs rezultatai!

Signalizacijų pagal gamintojus yra labai daug ir įvairių. Pagal tai neretai skiriasi ir signalizacijos namui kaina, tačiau mes visada rekomenduojame signalizaciją rinktis ne pagal kainą, bet pagal patikimumą ir signalizacijos galimybes. Siūlome rinktis tokių gamintojų signalizacijas kaip Paradox, DSC, Inim ir montavimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams. Vis dėl to, kalbame apie Jūsų turto saugumą. Apsaugos sistemos namams yra parenkamos specialisto pagal Jūsų šeimos poreikius bei įpročius, vartotojai dažniausiai renkasi tik valdymo pultelio dizainą ir galimybes.

zaibosauga

Žaibosauga

Žaibas gali sukelti gaisrus, žmonių žūtis, sugadinti elektros, elektronikos įrangą, o antriniai žaibo poveikiai daro didelę įtaką elektros tinklų, pramonės įmonių, ryšių infrastruktūros, medicinos, IT, gyventojų turtui ir kitų ūkio subjektų veiklai. Dėl žaibo sukeltų pasekmių patiriami ir dideli ekonominiai nuostoliai.

Siekiant apsisaugoti nuo šių gamtos reiškinių įrengiamos kelių tipų – žaibosaugos sistemos.

Tinkamai įrengta apsauga nuo žaibo (pvz., neįrengtas potencialų išlyginimas, neužtikrinta sujungimų kontaktų pereinamoji varža, bloga įžeminimo įrenginio varža, neteisingi skaičiavimai) vietoje apsaugos gali sukelti statinių gaisrus, sugadinti įrengimus ir prietaisus. Kadangi tai yra pakankamai sudėtingi inžineriniai įrenginiai, būtini atskiri projektai ir rizikos įvertinimas.

DAUGIAU

Vaizdo stebėjimo kameros

Vaizdo stebėjimo kameros

„Automobilių vagis demaskavo stebėjimo kameros”, „Chuliganai buvo sulaikyti peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus”, „Vagystę užfiksavo vaizdo kameros” – tokios ir panašios žiniasklaidos tekstų antraštės rodo, kad vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuoti vagys ir turto niokotojai sulaikomi, sulaukia pelnyto atpildo, o nukentėjusieji atgauna savo turtą.

Praktika rodo, kad vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuoti vagys ir turto niokotojai sulaikomi, sulaukia atpildo, o nukentėjusieji atgauna savo turtą.

Efektyviausia – kompleksinė apsauga

Būsto ir turto apsauga rūpi visiems. Montuojame šarvo duris, perkame brangias spynas, langus dengiame grotomis – tai atrodo normalu. O štai įsirengti vaizdo stebėjimo kamerą laikoma prabangos atributu.

DAUGIAU

kameros

Vaizdo stebėjimo nauda versle

Aukštos raiškos IP kameros naudojamos ne tik apsaugos tikslams. Didelė skiriamoji geba atveria galimybes panaudoti kameras ir versle. Pavyzdžiui, norint užtikrinti produkcijos kokybę stebimos gamybinės linijos,   produkcijos išdavimo terminaluose užfiksuojamas atiduodamų prekių kiekis ir  prekės, grynųjų pinigų perdavimo vietose filmuota medžiaga dažnai išsprendžia visus nesusipratimus.

DAUGIAU

elektra

Užtikrinkite tinkamą elektrinių įrenginių veikimą

Rinkdamiesi visus elektrinius prietaisus, vertiname gamintojo teikiamą specifikaciją, kurioje nurodyta galia, darbiniai parametrai. Iš to galima paskaičiuoti įrenginio našumą, atsipirkimo laikotarpį, amortizaciją ir kita. Bet kartais tenka nusivilti, nes įsigijus ir pradėjus naudoti įrenginį, tikrieji įrenginio parametrai neatitinka lūkesčių.

Dažniausia to priežastis yra ne sugedęs įrenginys ar kita klaida, o skirtingos sąlygos, nei gamintojo bandymo metu. Pati dažniausia problema – neužtenkamas elektros maitinimas.

Elektros įtampos sumaišyti beveik neįmanoma, nes įrenginiai dažniausiai yra pritaikyti konkrečiai įtampai ir su kita tiesiog neveiktų. Dažniausiai neužtikrinama reikiama galia. Tokiu atveju įrenginys veikia, bet negali išvystyti maksimalaus galingumo, apie kurį bylojo specifikacija.

Galimi ir kiti sąlygų neatitikimai. Jei aplinka, kurioje veikia įrenginys, yra didesnio drėgnumo, ekstremaliai aukštos ar žemos temperatūros, stipriai užteršta dulkėmis ar dirba dujų aplinkoje, greičiausiai negausite deklaruojamų duomenų.

Vienintelė išeitis sutvarkyti šį neatitikimą – pritaikyti aplinką. Jei reikia, įrenkite oro kondicionavimą ar vėdinimą, arba imkitės kitų veiksmų, priklausomai nuo to, kuo norite pakeisti aplinką.

DAUGIAU

Varžų matavimai

Varžų matavimai

Vadovaujantis elektros įrenginių bandymų normomis ir apimtimis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. spalio 24 d. įsakymu Nr. 141, visiems energijos vartotojams prieš pradedant naudoti elektros įrenginius ir juos eksploatuojant, privaloma atlikti varžų matavimus.

DAUGIAU

Elektriko paslaugos

Elektros darbai

Visiems senų butų/namų gyventojams reikalingi elektros atnaujinimo darbai. Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” – laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti. Laidai buvo projektuoti senesniems laikams, kai buvo mažiau elektros įrenginių. Elektros tinkle atnaujinimas gali Jums ženkliai sumažinti elektros sąskaitas.

Kada reikalingos mūsų paslaugos?

  • Naujai elektros instaliacijai, taipogi remontui arba prireikus keisti seną elektros instaliaciją;
  • Jeigu dažnai „išmuša“ saugiklius, laikas susisiekti su mumisl
  • Jei šviesa pradeda mirksėti įjungus kitus įrenginius, reikia įtarti elektros nutekėjimą;
  • Jeigu įjungus elektros jungiklį jaučiamas keistas kvapas;
  • Jeigu dažnai tenka naudojate visokiaus prailgintuvus, arba tieisog Jūsų namie ar ofise trūksta razečių;
  • Nepatartina elektros darbų atlikti patiems, tam yra kvalifikuoti elektrikai.
  • Nelieskite elektros įrenginių, elektros laidų šlapiomis ar drėgnomis rankomis;
  • Neleiskite purvui, riebalams ar dulkėms kauptis ant elektros įrenginių;
  • Nenaudokite prailgintuvo, skirstytuvo, kaip ilgalaikio sprendimo;
  • Nenaudokite elektros įrenginių kurie nėra tinkamai įžeminti.

 

DOMINA PASLAUGA? SUSISIEKITE SU MUMIS