Apsauginės signalizacijos

Apsaugos sistema namams – tai skirtingų apsaugos elementų visuma. Tai ir apsaugos signalizacija, ir apsaugos kameros, ir priešgaisrinė apsauga, ir daugybė kitų. Visų jų paskirtis yra viena – apsaugoti Jūsų turtą, o kai kuriais atvejais – ir sveikatą. Apie apsaugos sistemos sudedamąsias dalis, funkcijas ir kitus aspektus, taip pat vartotojų poreikius bei gyvenimo įpročius reikia pagalvoti dar pirmajame statybų etape, kai yra vedžiojama visa elektros instaliacija. Tačiau tai nereiškia, kad vėliau negalima namų apsaugoti. Vėliau galima rinktis bevieles apsaugos vaizdo kameras, bevielę signalizaciją ir pan., tačiau tokia įranga yra brangesnė, jos aptarnavimas yra sudėtingesnis.

Visada patariame rinktis patikimų gamintojų įrangą ir apsaugos sistemų montavimo darbus patikėti atestuotiems šios srities specialistams, kurie užtikrins saugumą Jūsų namams. Siūlome kelias patikimas namų apsaugos sistemas, padėsiančias apsaugoti Jūsų turtą.

 

Montuojame apsaugos signalizacijas komerciniuose objektuose, gamybinėse patalpose, individualiuose namuose, butuose ir kitose patalpose.

Atliekame visus apsaugos signalizacijos įvedimo darbus, pilnai parengiame apsaugos sistemas naudojimui. Darbų vykdymui paruošiame konkretų planą, suderiname su klientu ir tiksliai jo laikomės. Pagal pageidavimą, atliekame nuolatinę apsaugos sistemų techninę priežiūrą.

 

Apsauginės signalizacijos įrengimas